IK POLİTİKAMIZ

Başarılarından dolayı Türkiye'nin eğitim lideri okulları listesine adını altın harflerle yazdıran Ezgililer Eğitim Kurumları; personel, öğretmen ve idari kadrosunu belirlerken değişmeyen tek şeyin değişim olduğu düşüncesiyle hareket eder ve kadrosunu bu ilkeyi benimsemiş bireyler arasından oluşturur. Öğrenmeyi öğrenme odaklı, gelişime açık, bireysel ve ekip çalışmalarında sinerji yaratabilen kişilerin yer aldığı kurumumuzda çalışanlar bir iş yerinde çalışıyor olmanın yanı sıra  bir aile ortamının mutluluğunu  ve konforunu yaşar.

Bu bağlamda ekip çalışmasının gücüne ve enerjisine inanan Ezgililer Eğitim Kurumları, her türlü ayrımcılıktan uzak, okulun barış ve huzurunu koruyarak çalışan, çalışanının motivasyonunu en üst düzeyde destekleyen ve bu çerçevede kuruma bağlılık ve aitlik hissi oluşturan, performansını en üst düzeye çıkarmak adına hedef odaklı olan ve sahip olduğu becerilerini  geliştiren bireylerle aynı çatıda yer almaktan büyük mutluluk duyar. Bu ilkeler ışığında kurumuna, şehirine hatta ülkesine faydalı işler gerçekleştirmeye odaklı bireylere kendilerini geliştirme fırsatları sunar.

Ezgililer Eğitim Kurumları ailesinin bir üyesi olmak istiyor ve geleceğin liderlerine rehber olmak istiyorsanız sizleri okulumuza bekliyoruz.