Haberler | Samsun Özel Okul Anaokulu İlkokul ve Ortaokul
“IB PYP KATEGORİ 2: ÖĞRENMENİN KANITLANMASI ÇALIŞTAYI”

“IB PYP KATEGORİ 2: ÖĞRENMENİN KANITLANMASI ÇALIŞTAYI”

IB PYP Dünya Okulu Ezgililer Eğitim Kurumları yönetim, okul idaresi ve öğretmenleri; 11-12 Nisan 2022 tarihlerinde IB Çalıştay Lideri Sayın Hande ÖZKESKİN ile "Kategori 2: Öğrenmenin Kanıtlanması (Cat 2: Evidencing the Learning)" IB resmi çalıştayına katıldılar.

OKUMAK ÖZGÜRLEŞMEKTİR!

OKUMAK ÖZGÜRLEŞMEKTİR!

Okumak, insanın hayatı anlamlandırırken başkalarının görüşleriyle değil bizzat okuyarak kendi duygu ve düşünceleriyle hayata anlam katmasını sağlayan en önemli eylemdir.Daha önce kendilerine anlatılan masallarla ya da resimlere bakarak hayatı düşleyen 1. sınıflarımız artık özgürce okuyacak, okudukça özgürleşecektir.

BİR DESTANDIR ÇANAKKALE

BİR DESTANDIR ÇANAKKALE

ürk savaş tarihine altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi’nin 107. yıl dönümünü kutlamanın ve mukaddes vatanımız için canlarını çekinmeden feda eden aziz şehitlerimizin Şehitler Günü’nü idrak etmenin büyük onurunu yaşamaktayız.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Ezgililer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Genel Koordinatör Dilek Yılmaz ve Okul Müdürü Haydar Ürün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan öğretmenlere ve personellere özenle hazırlanmış küçük hediyeler, küçük notlar ve çikolatalar takdim etti.