Haberler | Samsun Özel Okul Anaokulu İlkokul ve Ortaokul
1.  SINIFLARIMIZIN GELENEKSEL ARKADAŞLIK GÜNÜ

1. SINIFLARIMIZIN GELENEKSEL ARKADAŞLIK GÜNÜ

1. sınıf öğrencilerimiz, “Kim Olduğumuz” PYP teması kapsamında “Hepimiz farklılıklarımızla bir arada yaşarız.” ana fikrine bağlı olarak her yıl düzenlediğimiz Arkadaşlık Günü’nü kutladılar.

EZGİLİLERDEN MUHTEŞEM KUTLAMA

EZGİLİLERDEN MUHTEŞEM KUTLAMA

Ezgililer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ve Genel Koordinatör Dilek Yılmaz'ın organize ettiği Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında öğretmenlerimize hediyeler takdim edildi.

DİYETİSYEN BULUŞMASI

DİYETİSYEN BULUŞMASI

Ezgililer Eğitim Kurumları 2.sınıf öğrencilerimiz “Kim Olduğumuz” PYP teması “İnsan sağlığı, birbirleriyle bağlantılı olan bir çok faktörün dengede olmasına bağlıdır.” ana fikrine bağlı olarak

WORLD HELLO DAY

WORLD HELLO DAY

Our 2nd grade students celebrated World Hello Day by sharing badges which they have prepared in their English lessons and greeting their friends in different languages.

EZGİLİLER ATA’SINI ANIYOR

EZGİLİLER ATA’SINI ANIYOR

84 yıl önce bugün sonsuzluğa uğurladığımız ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma programımız sabah 09.05’teki siren sesinin ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Marşın ardından ana sınıfı ve ilkokul öğrencilerimiz, Atatürk büstüne çelenk bırakarak ona olan sevgilerini çiçeklerle gösterdiler.

 PANORAMA SAMSUN DİJİTAL GÖSTERİM MERKEZİNDEYİZ

PANORAMA SAMSUN DİJİTAL GÖSTERİM MERKEZİNDEYİZ

Ezgililer Eğitim Kurumları 3. sınıf öğrencilerimiz “Bulunduğumuz Mekân ve Zaman” PYP teması kapsamında “İnsanlığı etkileyen icatlar ve keşifler vardır.” ana fikrine bağlı olarak Panorama Müzesini ziyaret etti.