4 SINIFLAR MEZUNİYET TÖRENİ

4 SINIFLAR MEZUNİYET TÖRENİEzgililer Eğitim Kurumları, 4. sınıf öğrencileri için kep töreni düzenledi. Sınıf öğretmenleri eşliğinde sahneye davet edilen öğrencilerimiz, seyircilerimizi selamlayarak yerlerine geçerken mezun olmanın büyük heyecanı içindeydiler.
Yönetim Kurulumuzun, idarecilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin hazır bulunduğu kep töreninde öğrencilerimiz; kendilerini sonsuz bir sevgiyle kucaklayıp geleceğe hazırlayan sınıf öğretmenlerinin elinden diplomalarını aldılar.

Diplomalarını alarak ortaokullu olan öğrencilerimizin heyecanı ve mutlulukları, şarkılarını söylerken gözlerinden okunuyordu. Geri sayım sonrası coşkuyla keplerini atan 4. sınıf öğrencilerimiz, hep bir ağızdan İzmir Marşını söylediler. Kep töreni ardından kokteyl alanında devam eden kutlamalarımızın sonunda öğrencilerimiz, öğretmenleriyle bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

En değerli varlıklarımız olan öğrencilerimiz, ilkokul serüvenini başarılı bir şekilde tamamlayıp ortaokul sürecine ilk adımlarını attılar.

HABERİN FOTOĞRAFLARI